76c80c04-f1a3-4ded-94ca-6b76a19b3212.png
Pekabex S.A.

Pekabex jest wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkuje elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym.

Zobacz firmę

Nowoczesne budownictwo mieszkaniowe prefabrykowane

Warsztat jest organizowany we współpracy z firmą Górażdże. Tematem przewodnim warsztatów będą możliwości i perspektywy współczesnej prefabrykacji.


Rejestracja trwa do 03/04/2019 09:00

Rejestracja na warsztat

Data i godzina rozpoczęcia
03/04/2019 10:00
Czas trwania
3 godz
Uczelnia
Politechnika Poznańska
Miejsce warsztatu
Dostępne po zakwalifikowaniu

Wymagania uczestników

  • Minimalny rok studiów: Rok 1
  • Maksymalny rok studiów: Absolwent
  • Wymagane kierunki studiów:
    • Budownictwo
    • lub pokrewne kierunki studiów


Opis warsztatu

Ciekawią Cię rozwiązania stosowane w wielokondygnacyjnych konstrukcjach? Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca z zastosowaniem prefabrykatów? Zapraszamy na warsztat prowadzony przez firmę Pekabex, jednego z liderów na polskim rynku konstrukcji żelbetowych i sprężonych! Uczestnicy będą mieli poznania nowych rozwiązań, sprawdzenia swoich umiejętności oraz zapoznania się ze specyfiką pracy w tej branży budownictwa. Wiodący tematem spotkania stanowić będą będą możliwości i perspektywy współczesnej prefabrykacji. W trakcie 3-godzinnego warsztatu, uczestnikom zostaną zaprezentowane stosowane obecnie rozwiązania, natomiast w trakcie części praktycznej studenci będą mieli możliwość wykorzystania nowo zdobytej wiedzy. 


Uczestnik powinien przynieść ze sobą CV


Masz pytania odnośnie warsztatu? Napisz do nas