Partnerzy Partnerzy projektu CaseWeek

B&R
B&R B&R to austriacki producent automatyki przemysłowej.
Biuro Karier Politechniki Krakowskiej
Biuro Karier Politechniki Krakowskiej Biuro Karier Politechniki Krakowskiej w ramach swojej działalności prowadzi regularne szkolenia i warsztaty oraz indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego.
Biuro Karier Studenckich
Biuro Karier Studenckich Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej
dlastudenta.pl
dlastudenta.pl Portal informacyjny dla studentów.
DreamLab
DreamLab DreamLab jest centrum badań i rozwoju koncentrującym się na łączeniu treści i technologii na platformach multimedialnych.
Eurostudent
Eurostudent Bezpłatny, ogólnopolski magazyn studencki. Jest wydawany nieprzerwanie od 1995 roku.
Fajne Baby!
Fajne Baby! To pierwsze i jedyne w swoim rodzaju w Gdańsku miejsce, w którym można kupić prawdziwe, oryginalne i przede wszystkim przepyszne cupcakes i muffiny.
Fundacja Jeden Uniwersytet
Fundacja Jeden Uniwersytet Fundacja Jeden Uniwersytet to pozarządowe centrum integracji akademickiej powołane w celu rozwoju, promocji, budowania i utrwalania tożsamości środowiska akademickiego w Poznaniu. Przedmiotem działalności Fundacji Jeden Uniwersytet są inicjatywy i projekty, które inspirują poznańskie uniwersytety i szkoły wyższe oraz jednostki samorządu terytorialnego do wspólnych działań na polu kultury i integracji środowiska akademickiego, a w szczególności środowiska studenckiego.
Fundacja Rozwoju Talentów
Fundacja Rozwoju Talentów Codziennie, swoją pracą, staramy się zmieniać otaczającą nas rzeczywistość na lepsze. Cieszą nas efekty: ponad 70% studentów zostaje po stażach u pracodawców, ponad 3500 gimnazjalistów podejmuje bardziej świadome wybory w zakresie dalszej edukacji, naszym talentom umożliwiamy rozwój artystyczno-sportowy. Dbamy, żeby nasze działania odpowiadały na potrzeby młodych ludzi, a nie je kreowały.
Głos Zabrza
Głos Zabrza Niezależny tygodnik lokalny. Specjalizuje się w materiałach interwencyjnych i śledczych. Zawiera także rozbudowane informacje ze świata lokalnej kultury i sportu oraz społeczne materiały publicystyczne.
Info Gliwice
Info Gliwice Gliwicki portal informacyjny
L’Oréal OPERATIONS
L’Oréal OPERATIONS L’Oréal dostarcza konsumentom na całym świecie innowacyjne produkty kosmetyczne.
Ludovisko
Ludovisko LUDOVISKO to wspólna przestrzeń dla różnych ludzi, w której każdy będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie.
Magiel
Magiel Jest czasopismem wydawanym przez Stowarzyszenie Akademickie Magpress od grudnia 1996 roku.
Marszałek województwa wielkopolskiego - Marek Woźniak
Marszałek województwa wielkopolskiego - Marek Woźniak ---
Menadżer Floty
Menadżer Floty Menadżer Floty to portal, który wyznacza nowe standardy w polskiej branży medialnej zajmującej się tematyką flotową.
Miasto Szczecin
Miasto Szczecin Miasto na prawach powiatu, stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie.
Microsoft
Microsoft Firma Microsoft pomaga ludziom i firmom na całym świecie realizować w pełni swój potencjał. To nasza misja. Wszystko, co robimy, jest odbiciem tej misji oraz wartości, dzięki którym ich realizowanie jest możliwe.
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Polskie ministerstwo kierowane przez ministra właściwego do spraw pracy, zabezpieczenia społecznego i rodziny; od 2015 ministrem rodziny, pracy i polityki społecznej jest Elżbieta Rafalska.
Młodzieżowy Dom Kultury
Młodzieżowy Dom Kultury Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach jest placówką oświatowo-kulturalną w Gliwicach.
Moje Gliwice
Moje Gliwice Portal z Informacjami o Gliwicach dla mieszkańców i przedsiębiorców.
Motorola Solutions Systems Polska
Motorola Solutions Systems Polska Motorola to amerykańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne.
Nasz Głos Poznański
Nasz Głos Poznański „Nasz Głos Poznański” to największy nieodpłatny dwutygodnik miasta Poznania i 19 okolicznych gmin, który zyskał uznanie Czytelników oraz różnych instytucji. 5 kwietnia 2013 roku Kapituła Konkursu Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP przyznała redakcji „Naszego Głosu Poznańskiego” tytuł Redakcja Roku.
Nielsen
Nielsen W ponad 100 krajach na świecie Nielsen oferuje klientom kompleksową wiedzę o tym co konsumenci kupują i oglądają.
Nowiny Gliwickie
Nowiny Gliwickie Nowiny Gliwickie tygodnik najpopularniejszy w mieście ukazuje się w Gliwicach i powiecie gliwickim.