O projekcie

CaseWeek to największy cykl warsztatów inżynierskich w formie case study, przeprowadzany w przeciągu dwóch tygodni, przez ekspertów z wiodących na rynku przedsiębiorstw. Dzięki praktycznej formie spotkania i systemowi rejestracji na warsztatach pojawiają się najlepsi studenci polskich uczelni.

W ramach CaseWeeka zapraszamy wiodące przedsiębiorstwa do przeprowadzania warsztatów na największych uczelniach technicznych w kraju. Umożliwiamy studentom i pracodawcy wspólną pracę nad przygotowanymi zadaniami w przyjaznej dla obu stron atmosferze.

IAESTE CaseWeek w mediach

W ubiegłych latach wydarzenie IAESTE CaseWeek odbywało się pod patronatem medialnym przedstawicieli prasy, telewizji, rozgłośni radiowych oraz portali internetowych. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był promowany zarówno kanałami o zasięgu globalnym, jak i lokalnym.

Ogólnopolsko patronatami honorowymi projekt obejmowały m.in. TVP, Radio Plus, Polskie Radio Czwórka, Radio Eska, portal Bankier.pl, pracuj.pl, Komputer Świat i wiele innych.

Lokalny rozgłos uzyskujemy współpracując z regionalnymi oddziałami krajowych marek mass media oraz popularnymi środkami przekazu.

Bardzo ważnym medium są portale studenckie, samorządy uczelniane i lokalne biura karier. Celujemy w portale branżowe związane z tematyką warsztatów oraz witryny, których głównym tematem zainteresowań jest rozwój kariery.

Zachęcamy do zapoznania się z reportażem
telewizji TVPW dostępnym powyżej lub pod linkiem.

Rekomendacje naszych partnerów

„IAESTE CaseWeek to świetne wydarzenie, którego uczestnicy mają okazję poznać najbardziej rozwojowe firmy działające na polskim rynku, a przedstawiciele firm studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Warsztaty wnoszą bardzo dużo wartości merytorycznej dla pracodawcy, jak i potencjalnych kandydatów. Świetna organizacja i duże wsparcie ze strony Stowarzyszenia IAESTE!”

„Spotkanie w ramach warsztatów IAESTE CaseWeek zostało przygotowane bardzo spraw nie, a poziom merytoryczny uczestników przerósł nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że warsztaty wzbogaciły wiedzę uczestników i wskazały różne możliwości stosowania wiedzy inżynierskiej oraz ekonomicznej w praktyce. Interaktywna część negocjacyjna dostarczyła nam (oraz, mamy nadzieję, również uczestnikom) sporo dobrej zabawy, którą mamy nadzieję powtórzyć w przyszłym roku.”

„IAESTE CaseWeek to niecodzienne, bezpośrednie spotkanie firmy i jej pracowników z najbardziej wymagającymi odbiorcami. Bezpośredni, niczym nieskrępowany kontakt pozwala poprawić procesy adaptacyjne firmy do nowych pokoleń. Prowadzenie warsztatu dla studentów polecamy każdej firmie, która myśli o ciągłym, długofalowym rozwoju swoich usług i produktów.”