4a65cb2b-a14e-4423-b697-ddba81dc85c3.png
Samsung Electronics Polska sp. z o.o.

Samsung Electronics to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw branży elektronicznej, które zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń elektronicznych. Za sprawą sukcesu odniesionego na polu elektroniki firma Samsung została znana za branżowego lidera w dziedzinie technologii i sklasyfikowana jako jedna z 10 najlepszych światowych marek.

Zobacz firmę

Współpraca Samsung R&D ze społecznością Open Source dla rozwoju systemów 5G. Studium przypadku ONAP (Open Network Automation Platform) i OpenStack.

Podczas webinaru opowiemy o naszej współpracy ze społecznością Open Source.


Rejestracja trwa do 18/05/2021 13:00

Rejestracja na warsztat

Data i godzina rozpoczęcia
18/05/2021 14:00
Czas trwania
2 godz 30 min
Uczelnia
Politechnika Krakowska
Miejsce warsztatu
Dostępne po zakwalifikowaniu

Wymagania uczestników

  • Minimalny rok studiów: Rok 1
  • Maksymalny rok studiów: Absolwent
  • Wymagane kierunki studiów:
    • Telekomunikacja
    • Informatyka
    • lub pokrewne kierunki studiów


Opis warsztatu

Tematyka webinara będzie omawiała współpracę Samsung R&D ze społecznością Open Source dla rozwoju systemów 5G. W trakcie naszej prezentacji przybliżymy specyfikę rozwoju otwartego oprogramowania powstającego na potrzeby branży telekomunikacyjnej. Jako studium przypadku posłużymy sie dwoma projektami rozwijanymi w krakowskim centrum badań i rozwoju: ONAP (Open Network Automation Platform) i OpenStack. Omówiona zostanie idea otwartego oprogramowania oraz sposób wspołpracy w ramach ramach projektow Open Source - począwszy od utworzenia projektu, poprzez zarządzania projektem, rozwój kodu, a skończywszy na procesie wprowadzania projektu na rynek. Szczególna uwaga zostanie poświecona kwesti współdziałania za sobą firm konkurujących na rynku telco.

Studencie, pamiętaj o aktualizacji swojego profilu na stronie caseweek.iaeste.pl zanim dołączysz do warsztatu online! 


Masz pytania odnośnie warsztatu? Napisz do nas