732c0fa8-c1a6-4614-81ae-61fa7344cb12.png
Siemens Sp. z o.o

Siemens Sp. z o.o. oferuje rozwiązania dopasowane do aktualnych zmian klimatycznych, demograficznych i urbanistycznych. Jest liderem w digitalizacji procesów produkcyjnych. Posiada szeroką ofertę najnowszych rozwiązań dedykowanych dla branży energetycznej – od produkcji energii elektrycznej i cieplnej poprzez jej dystrybucję, transport aż po jej efektywne wykorzystanie u odbiorców końcowych.

Zobacz firmę

#Digitalizacja i techniki budynkowe. Zaprojektuj zwinny budynek - budynek 4.0, który będzie się dostosowywał do wszechobecnej dzisiaj zmiany!

Zaprojektuj zwinny budynek - budynek 4.0, który będzie się dostosowywał do wszechobecnej dzisiaj zmiany! Przekonaj się co oznacza digitalizacja w kontekście technik budynkowych i co możemy zrobić, aby budynek był dla nas idealny!


Warsztat już się odbył


Data i godzina rozpoczęcia
17/05/2021 10:00
Czas trwania
5 godz
Uczelnia
Politechnika Wrocławska
Miejsce warsztatu
Dostępne po zakwalifikowaniu

Wymagania uczestników

 • Minimalny rok studiów: Rok 4
 • Maksymalny rok studiów: Absolwent
 • Wymagane kierunki studiów:
  • Energetyka
  • Automatyka i robotyka
  • Inżynieria środowiska
  • lub pokrewne kierunki studiów


Opis warsztatu

Zaprojektuj zwinny budynek - budynek 4.0, który będzie się dostosowywał do wszechobecnej dzisiaj zmiany! Przekonaj się co oznacza digitalizacja w kontekście technik budynkowych i co możemy zrobić, aby budynek był dla nas idealny! Czy wiesz, że 90% swojego czasu spędzamy w budynkach? Dlatego dla Siemensa tak ważne jest tworzenie idealnych przestrzeni, w których ludzie czują się komfortowo. Budynek to nie tylko 4 ściany i dach nad głową - to także miejsce, gdzie, poprzez zastosowanie odpowiednich technologii, możemy zadbać o środowisko naturalne, ale przede wszystkim o naszą przyszłość. Co więcej? Wybrane osoby będą mogły wziąć udział w naszej rekrutacji na staż, więc jest to świetny sposób, aby nas poznać lepiej i rozpocząć pracę w firmie, która #TransformEveryday

Uczestnicy warsztatu powinni posiadać dodatkowe umiejętności takie jak: kreatywność, nastawienie na szukanie rozwiązań, inicjatywa, chęć do pracy w zespole, umiejętności analityczne, zainteresowanie zagadnieniami związanymi z digitalizacją.

Preferowane kierunki studiów: Energetyka i pokrewne, Elektronika, Mechatronika, Automatyka i robotyka, Mechanika, Automatyka, Inżynieria środowiska.

Dodatkowe wymagania: Posiadanie komputera z mikrofonem i kamerą internetową.

Warsztat odbędzie się w formie zdalnej.


Masz pytania odnośnie warsztatu? Napisz do nas